Aktuality

Ty nejžhavější novinky z florbalového světa

Pro vetší atraktivitu jsme použili anglický název uzávěrky přestupů. Ta se v rámci Česka posunula až na 15. února. Během předchozích let nebyly počty transferů nijak vysoké, ale letošní nestandardní sezóna nahrávala překvapením i na přestupovém trhu.

Ve všech čtyřech elitních mužských soutěžích začíná vrcholit boj o postup do vyřazovací fáze a zdá se, že to bude opravdu na ostří nože! Událostí týdne se dá rozhodně nazvat také oficiální konec kariéry zřejmě nejlepšího hráče historie Miky Kohonena.

Po dlouhé době máme za sebou týden, během kterého běžely soutěže ve všech čtyřech hlavních zemích. Jedinou z elitních soutěží, která stále stojí, je česká ženská Extraliga. Ta čeká na vyjádření k požadavku na výjimku.

Začal rok 2021 a s ním se opět rozjela Superliga. Nicméně ostatní soutěže stále stojí a s jejich znovuspuštěním to nevypadá dobře. K tomu všemu se posunul přestupní termín až do února a nic tak nebrání dalším přestupům na různých trasách.

Každoročně vyhlašuje prestižní švédský portál Innebandymagazinet desítku nejlepších hráčů a hráček světa. Předvánoční bombu v podobě vítězství Elišky Krupnové jste určitě chytili (psali jsme ZDE) a nyní je tu i nejlepší desítka mezi muži. Podruhé v kariéře se stal králem Kim Nilsson. Mezi elitou najdeme i českého zástupce. Na 7. místě se objevil...

Každoročně vyhlašuje prestižní švédský portál Innebandymagazinet desítku nejlepších hráček světa. Letos přišla ze severu bomba v podobě prvenství kapitánky české reprezentace i švédského Pixba Eliška Krupnové! V elitní desítce navíc najdeme i její spoluhráčku Denisu Ratajovou.