Mládež

Sledujte dění v českých mládežnických soutěžích

Stejně jako v minulých letech jsme pro vás přichystali žebříček 10 nejlepších hráčů jednotlivých ročníků. Zatím jsme vyhlásili žebříčky ročníku 2002, 2001, 2000 a nyní jdeme na ročník 1999. Výsledky vzešly z hlasování 20 osobností, které se pohybují v mládežnickém florbalu. U jednotlivých hráčů nalezne i loňské pořadí, které jim přiřkli...

Stejně jako v minulých letech jsme pro vás přichystali žebříček 10 nejlepších hráčů jednotlivých ročníků. Zatím jsme vyhlásili žebříčky ročníku 2002 a 2001 a nyní jdeme na ročník 2000. Výsledky vzešly z hlasování 20 osobností, které se pohybují v mládežnickém florbalu. U jednotlivých hráčů nalezne i loňské pořadí, které jim přiřkli naši předchůdci....

Stejně jako v minulých letech jsme pro vás přichystali žebříček 10 nejlepších hráčů jednotlivých ročníků. Vyhlásili jsme žebříček ročníku 2002, který najdete ZDE, a nyní jdeme na ročník 2001. Výsledky vzešly z hlasování 20 osobností, které se pohybují v mládežnickém florbalu. Tady je kompletní pořadí.

Stejně jako v minulých letech jsme pro vás přichystali žebříček 10 nejlepších hráčů jednotlivých ročníků. Jako první je na řadě ročník 2002. Výsledky vzešly z hlasování 20 osobností, které se pohybují v mládežnickém florbalu. Dnes odtajníme kompletní pořadí.

Stejně jako v minulých letech jsme pro vás přichystali žebříček 10 nejlepších hráčů jednotlivých ročníků. Jako první je na řadě ročník 2002. Výsledky vzešly z hlasování 20 osobností, které se pohybují v mládežnickém florbalu. Dnes odtajníme pořadí na 6. - 10. místě.

Stejně jako v minulých letech pro vás chystáme pohled na největší talenty českého florbalu. Oslovili jsme řadu odborníků a vzešly z toho velmi zajímavé žebříčky. Tak se máte na co těšit.