V bitvě křídel zvítězil Tomáš Hanák

10.05.2024

Je za námi poslední sedmá fanouškovská anketa. Volili jste nejlepšího křídelného útočníka superligového ročníku 2023/24. Přišlo celkem 512 hlasů a hlasování ovládl střelec zlatého gólu ze Superfinále Tomáš Hanák! Bývalý hráč Black Angels dostal celkem 198 hlasů, což dělá 38,7%! Na druhém místě se umístil Hanákův spoluhráč Matěj Havlas, který dostal 124 hlasů, třetí místo obsadil Jaroslav Petrák s 82 hlasy. Tom Ondrušek dostal 68 hlasů a Adam Delong 38.

foto: Tatran Střešovice
foto: Tatran Střešovice

Bývalý hokejista Tomáš Hanák vlétl do florbalu jako velká voda. Přes českobudějovické Štíry a Black Angels se dostal do Tatranu, kde se ihned zařadil mezi klíčové hráče. V obou střešovických sezonách se dostal před 50 bodů a pomohl Tatranu ke všem triumfům posledních dvou let. 

Vysoký útočník, který se skvěle orientuje v předbrankovém prostou, na sebe samozřejmě nejvíc upozornil v prodloužení letošního Superfinále. To rozsekl nečekanou střelou z místa, které mu není úplně vlastní. 

Hanák je již také členem reprezentace a bude zajímavé sledovat jeho boj o účast na MS, neboť jeho místo v tatranském útoku v reprezentaci drží Filip Langer a pro Hanáka se tak musí najít jiná role.