Milan Fridrich vládl trenérům`!

27.04.2024

Je za námi třetí fanouškovská anketa tentokrát o nejlepšího trenéra superligového ročníku 2023/24. Přišlo celkem 648 hlasů! O vítězství Milana Fridricha nemohlo být pochyb, ale asi jsme čekali ještě větší dominanci. Trenér Tatranu Střešovice získal 220 hlasů, což dělá 34% všech hlasů. Na druhém místě se umístil Joonas Naava se 158 hlasy, bronzovou příčku obsadil David Podhráský se 120 hlasy. Hned za ním se umístil Petr Kološ se 108 hlasy a na konci námi vybrané pětice skončil Daniel Folta, který od vás dostal 42 hlasů.

foto: Tatran Střešovice
foto: Tatran Střešovice

Bývalý kapitán Tatranu i reprezentace stojí na lavičce Tatranu od sezony 2019/20 a s týmem prožil i horší časy. Po loňské titulové sezoně opustil jeho realizační tým Luděk Beneš, kterého nahradil Zdeněk Skružný. Tento tah se nepovedl a přišla výměna. S mladšími kolegy Markem Mandlerem a Martinem Pánkem dokázal Fridrich svůj tým opět nastartovat. No a všichni víme, jak to nakonec dopadlo. 

Rozhodně se musí konstatovat, že trenér Tatranu umí svůj tým připravit na klíčové zápasy sezony, na druhou stranu Tatran disponuje nejkvalitnějším kádrem Livesport Superligy a minimálně oba domácí triumfy jsou spíše očekávané a potvrzují papírové předpoklady.