Nejlepší hodnocení pro Bauera, zklamali zkušení i Forman

14.11.2022

Po dobu celého šampionátu jsme dávali našim čtenářům možnost hodnotit výkony jednotlivých hráčů. Naši čtenáři toho hojně využívali a získali jsme tak poměrně zajímavý vzorek. Celkově po 6 zápasech na MS ve Švýcarsku přišlo více než 350 hodnocení, což výrazně překonalo naše očekávání a moc za to děkujeme!

Po každém zápase jsme zveřejňovali průměrná hodnocení a nyní po skončení mistrovství můžeme dát všechna čísla dohromady a vystavit hráčům hodnocení. Jasným králem mezi českými reprezentanty se stal nejlepší brankář MS Lukáš Bauer. Jeho průměrná známka byla 7,34 a dle názoru čtenářů exceloval především v základní skupině proti Švédsku a následně ve čtvrtfinále proti Slovensku.

Hned za reprezentačním brankářem skončila celá první formace českého týmu v čele s členy All Star teamu Němečekem a Benešem. Nejlepší ze "zbytku týmu" pak byl Jiří Besta. 

Když se podíváme na druhou stranu spektra, tak i zde najdeme brankáře. Nutno říct, že Martin Beneš chytal jediný zápas proti Německu a z velké části mohl doplatit na liknavost svých spoluhráčů. Na konci rankingu pak nalezneme i další méně vytížené hráče Jakuba Grubera a Toma Ondruška a překvapivě i Filipa Formana. Tomu, stejně jaké celé druhé formaci, šampionát moc nevyšel a pouze v semifinále dosáhl na nadprůměrnou známku v rámci týmu. 

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem čtenářům, kteří se do hlasování zapojovali a samozřejmě přikládáme kompletní pořadí.

foto: Český florbal
foto: Český florbal

Lukáš Bauer - 7,34

Ondřej Němeček - 6,77

Marek Beneš - 6,45

Matěj Havlas - 6,32

Adam Hemerka - 6,30

Filip Langer - 6,18

Jiří Besta - 5,92

Adam Delong - 5,72

Martin Kisugite - 5,47

Josef Rýpar - 5,40

Jonáš Kreysa - 5,28

Martin Tokoš - 5,23

Matyáš Šindler - 5,17

Mikuláš Krbec - 5,06

Lukáš Punčochář - 4,95

Matěj Jendrišák - 4,85

Filip Forman - 4,58

Jakub Gruber - 3,95

Tom Ondrušek - 4,20

Martin Beneš - 3,40