Nazdárek, Kašpárek!

05.08.2022

Po 5 letech u kormidla florbalové Sparty se po dalším semifinálovém konci musel Ondřej Kašpárek poroučet. V roli hlavního trenéra ho nahradil Marek Vojta, kterého doplní Ladislav Hrma s Milanem Garčarem. Kašpárek nezůstal bez angažmá dlouho, ale teď se zdá být všechno opět jinak.

foto: florbalkv.cz
foto: florbalkv.cz

Ve Spartě odvedl s kolegy kvalitní práci a etabloval tým mezi elitní čtyřkou. Podle našich informací se o jeho služby ucházely dvě florbalové štiky a zároveň velmi lukrativní destinace Kladno a Karlovy Vary. Kašpárek se nakonec upsal superligovému nováčkovi, který to oficiálně oznámil 31. května.

Podle našich informací je aktuálně vše jinak. Tým vede již poněkolikáté Marek Mandler, který se v minulé sezoně podílel na úspěchu Tatranu. Ten také spolu s kapitánem Michalem Klápou usilovně shání posily, byť zatím nepříliš úspěšně. A co je s Kašpárkem?

Podle informací přímo z kabiny Karlových Varů Kašpárek od prvních tréninků s novým týmem nepůsobil příliš připraveně a vrcholem mělo být červnové soustředění, které nakonec ani neproběhlo v původně plánovaném rozsahu. Vedení klubu mu chtělo dát ještě šanci, ale nakonec se rozhodlo pro rozvázání kontraktu a přemluvilo k návratu Marka Mandlera.

Klub zatím o této skutečnosti nijak neinformoval, ale pravděpodobně se již příští týden na Czech Open dozvíme jaká je realita.